Makijaż dla samej siebie, lekcja makijażu

Lekcja Makijażu Warszawa

Indywidualny Kurs Makijażu Dla Siebie

"Umaluj się sama"

Kurs makijażu, przeznaczony dla każdej kobiety. Poznasz tajniki odpowiedniej pielęgnacji, rekomendacje najlepszych dla Ciebie kosmetyków z różnych półek cenowych i konkretne technik, dzięki którym stworzysz na sobie piękny i dopasowany do Twojej urody makijaż.

Kurs dostępny również w formie Duetu, np. dla mamy i córki, pary przyjaciółek itd.

Poznaj szczegóły kursu

Kurs Makijażu Warszawa

Kurs Makijażu Dla Początkujących Makijażystów

Autorski, sprawdzony i zarazem bardzo intensywny kurs makijażu gwarantujący zauważalny wzrost Twoich umiejętności. Dostępne są różne warianty przygotowane zarówno dla osób, które chcą zostać makijażystami, jak i dla tych makijażystów, którzy chcą udoskonalić swój warsztat z konkretnego typu makijażu. 

Pamiętaj, wiedza bez praktyki to brak wiedzy.

Kurs makijażu organizowany w Warszawie w studiu makijażu Makeup Spot

Poznaj szczegóły oraz dostępne warianty kursu

Prywatne i Firmowe

Grupowe Kursy Makijażu Warszawa

Szukasz pomysłu na babskie spotkanie, wieczór panieński czy urodziny przyjaciółki? Organizuje również taki typ kursów makijażu, który jest połączeniem świetnej zabawy i praktycznej wiedzy.

Oferuję również kurs makijażu biznesowego z praktyką dla firm. Są one świetną opcją na urządzenie np. Dnia Kobiet w firmie lub formą integracji w zespole. Maksymalna grupa dla takiego szkolenie praktycznego to 20os. Szczegóły są ustalane indywidualnie.

Zainteresowała Cię oferta grupowa i chcesz poznać więcej szczegółów?

Wypełnij i wyślij krótki formularz

Formularz na grupowy kurs makijażu

Lub po prostu zadzwoń do mnie

📞 Zadzwoń

Sprawdzony prezent dla bliskich

Voucher Prezentowy

W mojej ofercie znajdziesz voucher na makijaże oraz kurs makijażu o dowolnej tematyce (zarówno indywidualne, jak i pro).

Voucher to sprawdzony pomysł na prezent np. dla żony, dziewczyny, czy też na Dzień Matki lub Dzień Kobiet. Koleżanka z pracy ma urodziny i zastanawiacie się co jej kupić? Voucher będzie idealnym pomysłem! Obdarowana na pewno będzie z takiego prezentu zadowolona.

Vouchery dostępne są w dwóch wersjach:
- papierowa
- od razu zapakowana jako gotowy prezent do wręczenia. Tu jest możliwość odbioru osobistego z płatnością na miejscu lub z możliwością wysłania paczkomatem po wcześniejszej opłacie na konto.
- elektroniczna - w formie dokumentu PDF, który wygląda dokładnie tak samo jak voucher papierowy i który można wydrukować osobiście. Wersje elektroniczna jest wysyłana email'owo po zaksięgowaniu płatności na koncie lub wysłaniu potwierdzenia dokonania płatności (przydatna opcja gdy prezent jest potrzebny "na już";) )

 W celu zakupu Vouchera wypełnij i wyślij formularz podany obok.

Voucher ważny jest przez rok od daty wypisania. 

Jeśli chcesz kupić Voucher - wypełnij i wyślij formularz obok
Formularz na Vouchery

Jeśli chcesz o coś dopytać

📞 Zadzwoń