Makijaż dla samej siebie, lekcja makijażu

Lekcje Makijażu Warszawa

Indywidualny Kurs Makijażu Dla Siebie

Kurs makijażu, na którym poznasz tajniki odpowiedniego doboru kosmetyków i technik, dzięki którym stworzysz na sobie piękny i dopasowany do Twojej urody makijaż.

Dołącz do setek zadowolonych kursantek

Dowiedz się więcej - Kliknij

Kurs Makijażu Warszawa

Kurs Makijażu Dla Początkujących Makijażystów

Autorski i sprawdzony kurs makijażu przygotowany zarówno dla osób, które chcą zostać makijażystami, jak i dla tych makijażystów, którzy chcą udoskonalić swój warsztat z konkretnego typu makijażu.

Pamiętaj, wiedza bez praktyki to brak wiedzy.

Kurs makijażu organizowany w Warszawie w studiu makijażu Makeup Spot

Dowiedz się więcej - Kliknij

Pokazy Makijażu

Grupowe Kursy Makijażu Warszawa

Szukasz pomysłu na babskie spotkanie, wieczór panieński czy urodziny przyjaciółki? Organizuje również taki typ kursów makijażu, który jest połączeniem świetnej zabawy i praktycznej wiedzy.

 

Oferuję również pokazy makijażu biznesowego dla firm. Są one świetną opcją na urządzenie np. Dnia Kobiet w firmie. Pokazy z częścią praktyczną przeprowadzam w małych, maksymalnie 6-osobowych grupach. Szczegóły są ustalane indywidualnie.

Zainteresowała Cię oferta grupowa i chcesz poznać więcej szczegółów?

Wypełnij krótki formularz

Formularz na grupowy kurs makijażu

Lub po prostu zadzwoń do mnie

📞 Zadzwoń

Sprawdzony prezent dla bliskich

Vouchery Prezentowe

W mojej ofercie znajdziesz voucher na makijaże oraz kurs makijażu o dowolnej tematyce (zarówno indywidualne, jak i pro).

Voucher to sprawdzony pomysł na prezent np. dla żony, dziewczyny, czy też na Dzień Matki lub Dzień Kobiet. Koleżanka z pracy ma urodziny i zastanawiacie się co jej kupić? Voucher będzie idealnym pomysłem! Obdarowana na pewno będzie z takiego prezentu zadowolona.

Vouchery dostępne są w wersji papierowej oraz elektronicznej (wersja elektroniczna do samodzielnego wydruku, z możliwością wysłania w dniu złożenia zamówienia). W celu zakup Vouchera należy wysłać formularz podany obok.

Voucher ważny jest przez rok od daty wypisania. 

Jeśli chcesz kupić Voucher - wyślij formularz
Kontakt

Lub zadzwoń jeśli chcesz o coś dopytać

📞 Zadzwoń
Przewiń na górę