Zdjęcie portretowe Ania Tkaczyk Makeup

Nazywam się Ania Tkaczyk.
Makijażem zajmuję się profesjonalnie od 7 lat. Doświadczenie makijażowe zdobywałam w pracy przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i produkcjach telewizyjnych. Moje umiejętności to wynik wieloletniej współpracy z branżą telewizyjną. Uczyłam się od najlepszych makijażystów w Polsce.

Moją specjalnością są makijaże sesyjne – kobiece, wizerunkowe, biznesowe. Efekty mojej pracy możesz zobaczyć w czasopismach. Pojawiają się też na twarzach znanych osób występujących w programach telewizyjnych, na koncertach, czy największych polskich kanałach YouTube.

Uwielbiam wykonywać również makijaże ślubne i okazjonalne. Troskliwie dbam o wygląd Panny Młodej. Sprawiam, że promienieje w tym szczególnym dniu! Dbam również o wygląd gości, a w szczególności tych najbliższych Pannie Młodej.

Wiem, że poza makijażem najważniejsze jest Twoje samopoczucie. Dokładam wszelkich starań, by podczas przygotowań stworzyć wyjątkową atmosferę, a opinie moich dotychczasowych klientek i możliwość towarzyszenia Ci w tym ważnym dniu, są dla mnie najlepszym motywatorem do dalszej pracy.

Moim celem jest, aby każda klientka, która do mnie trafia, niezależnie czy na sam makijaż, czy na prowadzone przeze mnie kursy, wychodziła w 100% zadowolona ze spędzonego w moim towarzystwie czasu i oczywiście jakości wykonywanej usługi:)

Każdy makijaż jest dla mnie jak małe dzieło sztuki. W jego stworzenie wkładam serce i całą swoją energię. To moja wielka pasja, którą żyję na co dzień.

Każdy makijaż jest dla mnie jak małe dzieło sztuki. W jego stworzenie wkładam serce i całą swoją energię. To moja wielka pasja, którą żyję na co dzień.

Przekonaj się sama. Umów się na makijaż ślubny lub do sesji zdjęciowej.
Niech dzieje się magia!

Call Now