Zdjęcie portretowe Ania Tkaczyk Makeup


Moja makijażowa przygoda

Makijażem zajmuję się profesjonalnie od 10 lat. Doświadczenie makijażowe zdobywałam w pracy przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i produkcjach telewizyjnych. Moje umiejętności to wynik wieloletniej współpracy z branżą telewizyjną. Uczyłam się od najlepszych makijażystów w Polsce.

Moją specjalnością są makijaże ślubne i sesyjne – kobiece, wizerunkowe, biznesowe. Czyli wszędzie tam, gdzie będziesz przed mocnym światłem błyskowym lub stałym. Efekty mojej pracy możesz zobaczyć w czasopismach. Pojawiają się też na twarzach znanych osób występujących w programach telewizyjnych, na koncertach, czy największych polskich kanałach YouTube.

Uwielbiam wykonywać również makijaże ślubne i okazjonalne. Troskliwie dbam o wygląd Panny Młodej. Sprawiam, że promienieje w tym szczególnym dniu! Dbam również o wygląd gości, a w szczególności tych najbliższych Pannie Młodej.

Wiem, że poza makijażem najważniejsze jest Twoje samopoczucie. Dokładam wszelkich starań, by podczas przygotowań stworzyć wyjątkową atmosferę, a opinie moich dotychczasowych klientek i możliwość towarzyszenia Ci w tym ważnym dniu, są dla mnie najlepszym motywatorem do dalszej pracy.

Moim celem jest, aby każda klientka, która do mnie trafia, niezależnie czy na sam makijaż, czy na prowadzone przeze mnie kursy, wychodziła w 100% zadowolona ze spędzonego w moim towarzystwie czasu i oczywiście jakości wykonywanej usługi:)

Ania Tkaczyk

691 883 589​

Każdy makijaż jest dla mnie jak małe dzieło sztuki. W jego stworzenie wkładam serce i całą swoją energię. To moja wielka pasja, którą żyję na co dzień.

Backstage Twoja Twarz brzmi znajomo ania tkaczyk

Każdy makijaż jest dla mnie jak małe dzieło sztuki. W jego stworzenie wkładam serce i całą swoją energię. To moja wielka pasja, którą żyję na co dzień.

Przekonaj się sama. Umów się na makijaż ślubny lub do sesji zdjęciowej.
Niech dzieje się magia!